Komplexní řešení technologických oblastí

V této sekci vám nabízíme k prozkoumání a zamyšlení typizovaná komplexní řešení pro analýzu, dohled a testování různých technologických oblastí, které chceme postupně rozšiřovat. V každé oblasti najdete příkladová řešení, která jsou založena na zkušenostech se skutečnými řešení takového typu u zákazníků.

Na základě vašeho zadání a požadavků vám rádi pomůžeme vytvořit podobná řešení tak, aby byla vaším potřebám šitá na míru.

Analýza Voice over IP

Hlasový přenos po IP sítích, provozování VoIP ústředen, transkódování mezi jednotlivými sítěmi, provoz VoIP call center - to všechno klade velké nároky nejen na samotnou infrastrukturu, ale zejména na jejího provozovatele a poskytovatele služby. Chyby způsobené na první pohled přehlédnutými detaily bývají velmi záludné a obtížně se odhalují.

V této sekci naleznete zejména typová řešení pro testy zřizovaných VoIP služeb, diagnostiku a dohled nad již běžící službou, zajímavé řešení pro call centra apod.

Více zde

Virtualizace

Virtuální prostředí s sebou přináší velký oříšek pro analýzu a testování. Standardní postupy, kdy u sledovaného zařízení stačilo zřídit měřící bod na lince, kterou je připojeno, ve virtuálním prostředí ztrácí tu část komunikace, která je pro odhalení funkčních a výkonových problémů nejdůležitější - totiž komunikaci mezi virtuálními systémy uvnitř hostu.

Naštěstí výrobci analyzátorů a testerů nabízejí zajímavé možnosti, jak právě onu vnitřní komunikaci diagnostikovat a otestovat.

Více zde

Datová centra

Datová a komunikační centra mají určité specifické rysy v oblasti měření, které nejsou při návrhu osazení analytickými či testovacími nástroji na první pohled patrné a vyplývají zejména z úlohy takového centra pro celou organizaci a s tím spojeným režimem práce v nich.

Řešení uvedená v této sekci nabízejí zajímavé možnosti, jak tyto specifické rysy zohlednit při návrhu měření a testování.

Více zde

Služby

Nabízíme služby v oblasti testování a analýzy síťových služeb. Provozujeme nebo zprostředkováváme TaaS v oblastech kapacitního plánování, aplikačního a zátěžového testování etc.

Která služba je pro vás vhodná?

Produkty

Dlouhodobě spolupracuje především se dvěmap partnery. Pro potřeby testování je to Ixia. Pro analýzu je to Viavi Solutions

Možnosti testování

Možnosti analýzy

O Nás

Kontakty a Reference.

Zde